M Crystal Point, 468 44 Josefův Důl 34, tel: 483 381 235, e-mail: info@m-crystalpoint.cz

 

E-shop bižuterie, zlaté šperky, stříbrné šperky, dárkové předměty

Bižuterie, zlaté a stříbrné šperky v akci:
AKCE - PŘI NÁKUPU ZBOŽÍ NAD 1.200,- KČ - POŠTOVNÉ ZDARMA 

 

Vítáme Vás v našem E-shopu  M - CRYSTAL POINT

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě, kde najdete stříbrné šperky, zlaté šperky, bižuterii, módní doplňky a dárkové předměty.

V našem E-shopu jsme pro vás připravili kolekce šperků, bižuterie a módních doplňků, které sledují nejnovější módní trendy a spolehlivě doplní a podtrhnou krásu a styl každé ženy a dívky.

Zlaté šperky, stříbrné šperky, bižuterie a módní doplňky

Luxusní zlaté a stříbrné šperky, bižuterie a módní doplňky jsou zdobeny broušenými křišťálovými kameny Swarovski a Preciosa nejrůznějších tvarů a barev. Stříbrné náhrdelníky, náušnice, náramky a přívěsky zdobí křišťálové kameny různých tvarů jako jsou kostky, srdce, slzy, květiny, hvězdy a další nepřeberné množství tvarů a barev skleněných broušených kamenů. Každý šperk je zabalen v luxusní dárkové krabičce, která ještě umocní nádheru stříbrných šperků a módních doplňků.

Autorské šperky, bižuterie a módní doplňky jsou vyráběny tradiční ruční technikou v malých sériích a umožňují tak zachovat a zdůraznit káždé ženě svou jedinečnost a styl.

Unikátní kolekce křišťálových medailonků s různými motivy, např. měsíční znamení, jména, různé obrázky, je zdobena ručním rytím. Jejich koupí tak získáte jedinečný originální šperk.

Skleněné globusy, věštecké koule, přesýpací hodiny

Dále náš E-shop nabízí dárky vyrobené ze skla tradiční ruční technikou. Jsou to například skleněná těžítka, skleněné globusy, skleněné zeměkoule, věštecké koule různých velikostí a barev nebo tradiční přesýpací hodiny, které Vám mohou výborně posloužit nejen jako dárek, ale také jako jedinečná dekorace do vašeho bytu.

Dárky

Nákupem v našem E-shopu tak uděláte radost nejen sobě, ale naše šperky, bižuterii, módní doplňky a výrobky ze skla můžete skvěle použít jako dárky pro ženy i muže, k narozeninám, k svátku, jako vánoční dárky nebo jako valentýnský dárek na Svatého Valentýna a udělat tak jistě velkou radost svým blízkým.

Poštovné - SLEVOVÁ AKCE - výhodné ceny

Při nákupu zboží v hodnotě nad 1.200,- Kč hradíme poštovné a balné  za Vás.

V akci Vám náš E-shop nabízí výběr zlatých a stříbrných šperků a bižuterie za bezkonkurenčně výhodné ceny. Šperky a bižuterii ve slevové akci v našem E-shopu obměňujeme pravidelně každý měsíc.

Nabídka pro velkoobchod a maloprodejce

Pro obchodníky a drobné prodejce nabízíme veškerý náš výrobní sortiment - šperky, bižuterii, skleněné zboží, upomínkové předměty za výhodné ceny - přímo od výrobce.

Kontrola kvality a spolupráce s Puncovním úřadem

Puncovní úřad

Stále dbáme a pečujeme o kvalitu našeho zboží. Kvalita našich šperků je zaručena kontrolou Puncovního úřadu, u kterého jsme registrováni a s nímž máme uzavřenou dobrovolnou dohodu o umožnění internetových kontrolních nákupů

 

Móda, elegance, luxus, vysoká kvalita

Širokou škálu stříbrných a zlatých šperků, bižuterie a módních doplňků neustále doplňujeme a rozšiřujeme o nové výrobky.

Věříme proto, že si z naší nabídky stříbrných a zlatých šperků a bižuterie vyberete ten nejkrásnější šperk.

PŘEJEME VÁM HODNĚ ZÁBAVY PŘI NAKUPOVÁNÍ

NOVINKY

8.10.2012 - oblíbené náušnice RIVOLI CHATON v provedení BIŽUTERIE-RHODIUM ve velikosti 12 mm v několika barvách - NÁUŠNICE SWAROVSKI RIVOLI 12 mm.

1.10.2012 - v kategorii BIŽUTERIE - nové Swarovski náušnice RIVOLI 10 mm v provedení CRYSTAL.

15.9.2012 - nové přívěsky v celostříbrném provedení oblíbených RIVOLI CHATON ve velikosti 12 mm - STŘÍBRNÉ PŘÍVĚSKY SWAROVSKI - RIVOLI CHATON 12 mm, v 5 barvách

14.9.2012 - STŘÍBRNÉ PŘÍVĚSKY s elementy SWAROVSKI, z řady DESIGNER EDITION. Stříbrný přívěsek CRAZY 4U HEART 17 mm a stříbrný přívěsek TRULY IN LOVE HEART 18 mm - oba made with SWAROVSKI® ELEMENTS.

12.9.2012 - přidány oblíbené STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE s krystaly SWAROVSKI® ELEMENTS -RIVOLI CHATON 10 mm v provedení CRYSTAL.

10.9.2012 - nové STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE s kameny Swarovski - SQUARE RING 14 mm, DE-ART 18 mm a COSMIC 14 mm - typ klapka. 

23.11.2011 - nové stříbrné náušnice se Swarovski přívěskem WILD HEART 17 mm - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements ve 2 barevných variantách.

21.11.2011 - stříbrné Swarovski náušnice se srdíčkem TRULY IN LOVE HEART 18 mm ve speciál edici. Provedení afrohák a klasické stříbrné náušnice klapka .

8.3.2011 - pro větší přehlednost a komfort ve vyhledávání jsme kategorii STŘÍBRNÉ ŠPERKY  - NÁUŠNICE SWAROVSKI rozdělili podle typu náušnice na 3 nové kategorie :

NÁUŠNICE SWAROVSKI - KLAPKA - se stříbrnými náušnicemi s klasickým klapkovým zavíráním

NÁUŠNICE SWAROVSKI - PUZETA - se stříbrnými náušnicemi s dříkem a puzetovým zavíráním

NÁUŠNICE SWAROVSKI - AFROHÁK - se stříbrnými náušnicemi typu afroháček.

31.1.2011 - nové stříbrné náušnice s krystaly SWAROVSKI® ELEMENTS - Galactic Vertical  ve velikosti 19 mm CRYSTAL .

5.7.2010 - do kategorie STŘÍBRNÉ ŠPERKY jsme přidali další barvy Swarovski přívěsků SRDCE 28 mm,

23.6.2010 - do kategorie BIŽUTERIE jsme přidali nové zboží - NÁHRDELNÍKY s komponenty Preciosa - HRACÍ KOSTKA, KOSTKY a ŠPIČKY v několika různých provedení.

14.6.2010 - dnes jsme přidali nové Swarovski náušnice do kategorie bižuterie - SW SRDÍČKO 14 mm v několika barevných variantách. Náušnice na afroháčku z rhodiované bižuterie.

10.6.2010 - nová kategorie NÁUŠNICE BIŽUTERIE, kde pro Vás připravujeme tradiční české náušnice z  JABLONECKÉ BIŽUTERIE. Zároveň byly přidány NÁUŠNICE z polodrahokamových perliček tvaru kostky 10 mm.

7.5.2010 - dnes jsme přidali nové ZLATÉ ŠPERKY s krystaly Swarovski. Nové zlaté náušnice s křišťálovým přívěskem ve tvaru květiny a mořské hvězdy. Zlaté přívěsky s křišťály ve tvaru květiny a mořské hvězdy  a také komplety kvítku a mořské hvězdy - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements.

4.5.2010 - do STŘÍBRNÝCH ŠPERKŮ byly přidány nové STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE s křišťály Preciosa Comp. - křišťálové kostky s tvarovými barevnými kamínky.

27.4.2010 - byla přidána nová kategorie STŘÍBRNÝCH ŠPERKŮ - NÁHRDELNÍKY PRECIOSA, na kterých jsou použity křišťálové broušené kameny tradičního výrobce JABLONECKÉ BIŽUTERIE. Vloženy byly přívěsky ve tvaru KŘÍŽKU a BAGETKY.

Zároveň byl vložen stříbrný řetízek s přívěskem - KŘÍŽ z křišťálových kostiček - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements ve 3 barevných variantách.  

26.4.2010 - do kategorie STŘÍBRNÉ ŠPERKY byly přidány STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE s krystaly Swarovski - SRDÍČKO 14 mm made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements růžové barvy ROSE

28.3.2010 - dnes jsme přidali nové STŘÍBRNÉ ŠPERKY s krystaly Swarovski. STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements - MOŘSKÁ HVĚZDA 16 mm, SNĚHOVÁ VLOČKA 20 mm, HVĚZDIČKA 20 mm a novinku - Fusion Concept - unikatní skleněnou mosaiku - POLYGON DROP 21 mm a GALACTIC VERTCAL 19 mm.

22.3.2010 - do kategorie ZLATÉ ŠPERKY byly přidány nové ZLATÉ NÁUŠNICE  s krystaly Swarovski - POLYGON DROP - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements ve velikosti 17 mm ve 2 barevných variantách.

Do kategorie STŘÍBRNÉ ŠPERKY byly přidány STŘÍBRNÉ NÁUŠNICE s krystaly Swarovski - POLYGON DROP 17 mm a SRDÍČKO 14 mm - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements.

15.3.2010 - do kategorie STŘÍBRNÉ ŠPERKY byla přidána nová kategorie STŘÍBRNÉ ŘETÍZKY. Zároveň byly vloženy stříbné řetízky na krk - stříbrný řetízek na krk typu figaro, stříbrný řetízek na krk typu ankr, stříbrný řetízek typu pancr, stříbrný řetízek na krk typu hadina kulatá, stříbrný řetízek na krk typu kroucená hadina a stříbrný řetízek na krk typu hranatá hadina

Do kategorie VĚŠTECKÉ KOULE byla přidána nová věštecká křišťálová koule velikosti 200 mm.

14.1.2010 - v kategorii VĚŠTECKÉ KOULE najdete nové unikátní ručně broušené křišťálové věštecké koule o velikosti 80 mm s podstavcem z masivního dřeva. Křišťálové VĚŠTECKÉ KOULE 80 mm najdete v našem e-shopu v 6 barvách.

5.1.2010  - do kategorie zboží BIŽUTERIE, jsme přidali nové stříbrné bižuterní NÁUŠNICE s krystaly XILION CHATON 7 mm- made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements, v 10 barevných variantách.

15.2.2010 - přidána nová kategorie PŘÍVĚSKY NA MOBIL do sekce zboží BIŽUTERIE . Zaroveň bylo přidáno nové zboží - PŘÍVĚSEK NA MOBIL - SW KŘÍŽ 20 mm, SW MOŘSKÁ HVĚZDA 16 mm, SW HVĚZDA 20 mm,  SW SRDÍČKO 10 mm, SW SNĚHOVÁ VLOČKA 20 mm, SW SRDÍČKO 14 mm, které jsou ozdobeny křišťálovými broušenými přívěsky - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements - v různých barevných variantách.

17.2.2010 - do kategorie BIŽUTERIE byl přidány nové PŘÍVĚSKY NA MOBIL s broušenými křišťálovými kameny světoznámého českého výrobce - Preciosa Comp. - KOSTKA 8 mm, PERLE 10 mm a hrozen s KRYSTALY v několika variantách.

19.2.2010 - byla přidána nová kategorie KOMPLETYSTŘÍBRNÉ ŠPERKY a byly vloženy nové stříbrné šperky s krystaly - Swarovski SNĚHOVÁ VLOČKA ve velikosti 20 mm -  made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements v soupravě - stříbrný náhrdelník a stříbrné náušnice.

3.3.2010 - v kategorii ZLATÉ ŠPERKY byly založeny nové kategorie ZLATÉ PŘÍVĚSKY, ZLATÉ NÁUŠNICE A ZLATÉ SOUPRAVY, zároveň byly přidány zlaté šperky s krystaly tvaru SRDCE - made with CRYSTALLIZEDTM - Swarovski Elements - zlaté náušnice srdíčko 10 mm, zlatý přívěsek srdíčko 14 mm a zlatá souprava srdíčka 14 a 10 mm.  

8.3.2010 - byla přidána nová kategorie - SKLENĚNÁ TĚŽÍTKA. Do této kategorie budou vkládána těžítka z tradičního českého skla - např. TĚŽÍTKA ZEMĚKOULE v různých velikostech a barvách.

Kategorie zboží

Nejprodávanější zboží


Puncovní úřad
kosik0.00 Kč
pokladna
login
password 
kurz bitcoinu, webdesign jezek-web.com